Yaşamınızda fark yaratmak istiyorsanız eğitim programlarımıza  katılabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için formu doldurmanız yeterli.

Merkezimiz 2012 yılında Kişisel gelişim ve Mental Aritmetik eğitimleri vermek üzere hizmete başlamış genç ve dinamik bir firmadır.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de kişisel gelişimin yükselen bir değer oluşu, bu alanda kurucular olarak yıllardır almakta olduğumuz eğitimlerimizin artık sadece bizimle sınırlı kalmaması gerekliliği ortaya koymuş ve VAHA Kişisel Gelişim olarak meyvelerini vermeye başlamıştır.

Faaliyet alanımızdaki eğitimlerde hedef kitlemiz 3 yaş ile başlamakla beraber üst yaş sınırı bulunmamaktadır.

Kreşler, anaokulları, kolejler, etüt merkezleri, dershaneler, kamu ve özel sektör kuruluşları olmak üzere kurumunuz tarafından geniş yelpazede bireysel ve kurumsal eğitimler, seminerler verilmektedir.

Kurumsal eğitimlerde kursiyer sayısı yeterli düzeye ulaştığında konusunda uzman eğitimciler yönlendirilerek yerinde eğitimler verilmesi de sağlanabilmektedir.

Kişisel gelişim alanında verilen eğitimlerimiz St.Clements Üniversitesi akreditasyonu ile Uluslararası Kişisel Gelişim Federasyonunda eğitim almış uzmanlar tarafından verilmektedir. Kurumumuzdan alınan eğitimler sonunda kursiyer talebine göre katılım belgesi veya 4 kurum onaylı sertifika verilebilmektedir.

Bizden Haberler

Adresimiz

Bilgi Talep Formu

Ücretsiz bilgi almak için bizi arayın!